Uhmakkaat

Etsitkö kustannustehokasta luovaa toteuttajaa? Kaipaatko liiketoiminnallesi kehityskeskustelua? Etsitään yhdessä ratkaisuja ja katsotaan sen jälkeen olisimmeko me juuri se oikea kumppani toteuttamaan seuraavaa markkinointiviestinnän kuviota tuloksekkaasti kanssanne.

Jos et tiedä kenen puoleen kääntyä voit soittaa numeroon 010 311 7190 tai laittaa sähköpostia osoitteeseen uhma@uhma.fi

Uhmakkaat

Nico Engström


CEO, Planner
nico@uhma.fi
+358 (0)44 538 6242

Susa Pajari


Marketing Designer
susa@uhma.fi
+358 (0)40 966 9220

Riku Komi


Creative Strategist
riku@uhma.fi
+358 (0)40 503 0331

Sari Tuura


Marketing Business Analyst
sari@uhma.fi
010 311 7190

Jukka Määttä


Web Designer, EXT
jukka@uhma.fi
010 311 7190

Karel Tagel


Web Designer, EXT
karel@uhma.fi
010 311 7190

Tuomas Viikeri


Web Designer, EXT
tuomas@uhma.fi
010 311 7190

Markku Rintala


Photographer, EXT
markku@uhma.fi
010 311 7190