Uhmakkaat

Etsitkö kustannustehokasta luovaa toteuttajaa? Kaipaatko liiketoiminnallesi kehityskeskustelua? Etsitään yhdessä ratkaisuja ja katsotaan sen jälkeen olisimmeko me juuri se oikea kumppani toteuttamaan seuraavaa markkinointiviestinnän kuviota tuloksekkaasti kanssanne.

Uhmakkaat

Nico Engström


CEO, Planner
nico@uhma.fi

Susa Pajari


Marketing Designer
susa@uhma.fi

Riku Komi


Creative Strategist
riku@uhma.fi

Markku Rintala


Photographer, ext.
markku@uhma.fi

Niina Ruha


Content Writer, ext.
niina@uhma.fi

Jukka Määttä


Web Designer, ext.
jukka@uhma.fi